У Києві відбувся всеукраїнський меморіальний марш

Понад 25 тисяч осіб взяли участь у Всеукраїнському меморіальному марші в столиці, повідомив депутат від фракції Партії регіонів Андрій Пінчук.

"За попередніми підрахунками, участь у святкуванні 69-ої річниці звільнення України під егідою ПР взяли участь понад 25 тисяч осіб, які приїхали у столицю з усієї країни", - цитує слова депутата прес-служба партії.

Своєю чергою у столичній міліції поінформували, про відсутність порушень громадського порядку під час проведення меморіальних заходів.

"З нагоди Дня звільнення України від фашистських загарбників у центральній частині міста представники двох політичних партій проводили заходи з масовою участю громадян відповідно до раніше поданих заявок. Ніяких порушень чинного законодавства стражами порядку допущено не було", - сказано в повідомленні прес-служби управління МВС у Києві.

Всеукраїнський меморіальний марш, присвячений 69 річниці звільнення України від фашистських загарбників, стартував у суботу вранці на площі Слави столиці після покладання квітів до Пам'ятника Вічної Слави на могилі Невідомого солдата. Його очолили лідери Партії регіонів.