Рибак передав закон про внесення змін до Податкового кодексу на підпис Януковичу

Голова Верховної Ради Володимир Рибак підписав закон щодо внесення змін до Податкового кодексу і передав його на підпис президенту, сказав спікер в інтерв’ю "5 каналу".

"Закон, який прийнятий Верховною Радою я сам не маю права відміняти. Я не проти, щоб вони подали до прокуратури, щоб прокуратура розібралася, тому що я всі матеріали подивився – стенограму, виступи всіх депутатів, ці всі зауваження і на сьогодні закон знаходиться на підпису у президента", - заявив Володимир Рибак 25 жовтня.

Спікер також додав, що стенограма засідання профільного комітету підтверджує, що поправки до закону вніс саме депутат від "Батьківщини" Ігор Бриченко, хоча він і твердить, що не робив цього.

Володимир Рибак відкидає звинувачення опозиції у порушенні регламенту, та наголошує цей закон був проголосований у другому читанні без обговорення через порушення Регламенту саме опозицією.

24 жовтня Верховна Рада ухвалила закон про зміни до Податкового кодексу, якими уточнюється поняття "проживання в Україні". Згідно з новою редакцією кодексу, особа, яка має право постійного проживання на території іноземної країни, вважається такою, що не проживає в Україні.