Рибак сумнівається, що Рада прийме законопроект опозиції про звільнення Тимошенко

Голова Верховної Ради Володимир Рибак виключає, що парламент прийме законопроект, розроблений керівниками опозиційних фракцій, про звільнення колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко від відбування покарання.

"Є закон, який внесла "Батьківщина" про амністію Тимошенко. Я не бачу на сьогодні (можливості) того, що Верховна Рада проголосує за таке рішення, але, що стосується лікування, швидше за все, таке рішення буде прийнято", - сказав спікер під час засідання координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування в Рівному.

Володимир Рибак нагадав, що крім законопроекту опозиції, у Раді також є два законопроекти позафракційних депутатів Анжеліки Лабунської і Сергія Міщенка, які передбачають можливість лікування засуджених за кордоном.

На думку спікера, один із законопроектів про лікування може бути прийнятий, і це буде компромісним рішенням фракцій парламенту.

Усі три законопроекти включили до порядку денного на наступному пленарному тижні - з 5 по 8 листопада.

Опозиційний законопроект передбачає застосування повної індивідуальної амністії до Юлії Тимошенко і звільняє її від відбування покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років.