Тимошенко згодна на будь-яке вирішення - заява Власенка

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко готова прийняти будь-яку пропозицію місії Європарламенту, заявив її захисник Сергій Власенко.

"Юлія Володимирівна неодноразово, в тому числі і публічно, заявляла, що готова підтримати будь-які рекомендації місії Кокса-Квасневського, як єдиної уповноваженої Європейським Союзом інституції для моніторингу виконання критеріїв подолання вибіркового правосуддя у справі Тимошенко. Тому Юлія Володимирівна готова прийняти будь-яку пропозицію місії Європарламенту", - сказав пан Власенко журналістам у Харкові, повідомляє агентство Інтерфакс.

При цьому він підкреслив, що з його точки зору це не скасовує можливості помилування екс-прем'єра. Захисник також дав зрозуміти, що скептично ставиться до можливої доопрацювання законопроекту про лікування ув'язнених за кордоном, поданого депутатом Анжелікою Лабунською, оскільки часу на вирішення "питання Тимошенко", за його словами, залишилося вкрай мало.

Сьогодні за наслідками 24-го візиту в Україну місії Кокса-Квасневського колишній президент Польщі Александр Квасневський і колишній президент Європейського парламенту Пет Кокс оприлюднили заяву, де назвали законопроект Лабунської найбільш оптимальною основою для пошуків консенсусу між урядовими та опозиційними силами у Верховній Раді.

Про всі гіпотетичні варіанти звільнення з ув'язнення лідерки "Батьківщини" читайте в статті "Всі способи звільнити Тимошенко".