Врадіївська справа: обвинувачення доводить, що Дрижак говорить неправду

Суд у Миколаєві продовжив розгляд резонансної справи про зґвалтування Ірини Крашкової у Врадіївці.

Як передав кореспондент ВВС Україна, 5 листопада на засіданні продемонстрували записи відеореєстратора, які, за словами державного обвинувача Наталії Висоцької, доводять, що головний обвинувачений Євген Дрижак дає неправдиві свідчення.

Зокрема, раніше він стверджував, що не заводив іншого підозрюваного - таксиста Сергія Рябіненка - до райвідділу після того, як затримав його на автомийці, де той змивав сліди крові.

Сергій Рябіненко наполягає, що він був у врадіївському райвідділі міліції, де місцева міліція тиснула на нього, вимагаючи не давати свідчень проти Євгена Дрижака.

За словами обвинувачення, його затримали наступного після скоєння злочину дня. Зокрема, як з'ясувалося, на той момент Євген Дрижак продовжував брати участь у розкритті злочину, хоча вже був відсторонений від виконання обов'язків.

Кореспонеднт ВВС Україна також передав, що, за словами адвоката Руслана Радецького, Ірина Крашкова отримала другу групу інвалідності. Він додав, що постраждала почувається погано, не відвідувала суд більше тижня, але у вівторок повідомила про те, що 6 листопада прийде на засідання.

29-річну жінку побили і зґвалтували наприкінці червня - той злочин сколихнув усю Україну. У нападі підозрюють місцевих міліціонерів. Зараз у справі проходять четверо людей.