Платіні: чемпіонатам України та Росії не потрібно об'єднуватися

Чемпіонатам Росії та України не потрібно зливатися в один турнір, тому що обидві країни є великими і багатими державами, заявив президент Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Мішель Платіні.

"Ми думали про допомогу лігам, національним асоціаціям, які через фінансові проблеми не можуть вижити", - сказав він на зустрічі з журналістами в Москві, повідомляють РИА "Новости".

"У Голландії та Бельгії був тест з об'єднаному чемпіонату в жіночому футболі. Потім виникла ідея Росії та України. Але це зовсім не відповідає нашій ідеї. Це дві великі, багаті держави. І я про це говорив (президенту Росії Володимиру) Путіну в Сочі. Вам не потрібно захищати ваш футбол", - сказав Платіні.

З ідеєю створення регулярного об'єднаного чемпіонату за участю російських і українських команд виступили голова "Газпрому" Олексій Міллер, президенти столичного ПФК ЦСКА Євгеній Гінер, петербурзького "Зеніту" Олександр Дюков, Російської футбольної прем'єр-ліги Сергій Прядкін і глава ради директорів махачкалінського "Анжі" Костянтин Ремчуков.