Посол ЄС: я відмічаю мобілізацію українців

Голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський заявив, що звертає увагу на активність українців, які підтримують підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, і запевнив у прихильності Євросоюзу своїми зобов'язаннями перед українською державою.

"Я відмічаю масову мобілізацію громадян України на підтримку підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом", - йдеться в заяві посла, розміщеній на сторінці представництва ЄС в Україні у Facebook.

Пан Томбінський наголосив, що як і Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон, він вірить у те, що "майбутнє України - у сильних відносинах з ЄС".

"Ми продовжуємо твердо дотримуватися нашого зобов'язання перед народом України, який мав би бути головним бенефіціаром уУгоди завдяки посиленій свободі та процвітанню, які б принесла Угода", - зазначив Ян Томбінський.

21 листопада український уряд вирішив призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС, що спровокувало масові акції в багатьох містах України на підтримку євроінтеграційного курсу країни.