Рибак каже, що голосів для відставки уряду у Раді немає

Верховна Рада може розглянути питання про відповідальність уряду, але голосів для його відставки немає, заявив голова парламенту Володимир Рибак.

"Я не бачу сьогодні голосів для відставки уряду", - сказав Рибак, відповідаючи на запитання журналістів в Оттаві про реєстрацію опозицією постанови про відповідальність уряду, повідомляє офіційний веб-портал Верховної Ради.

За словами спікера, після повернення до Києва у середу він доручить профільному Комітету вивчити це питання відповідно до спеціальної процедури.

Це питання, сказав керівник парламенту, "буде готуватися і розглядатися".

Також Рибак зазначив, що нині немає необхідності проводити позачергове засідання парламенту. При цьому він додав, що за календарним планом чергове пленарне засідання відбудеться 3 грудня.

Напередодні депутати від "Батьківщини" звернулися до генпрокурора Віктора Пшонки порушити кримінальну справу проти прем'єра Миколи Азарова та членів уряду за призупинення підготовки до підписання угоди з ЄС.

Депутати вважають, що своїми діями Микола Азаров та члени Кабміну вчинили злочин, передбачений статтею 365 Кримінального кодексу (перевищення влади або службових повноважень).