Тимошенко закликала прибрати партійну символіку з "євромайданів"

Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко закликала політичні сили прибрати партійну символіку і створити єдину раду "євромайдану".

"Я від усього серця прошу всі політичні сили прибрати партійну символіку, партійні прапори, намети, гасла. Все, що заважає нашій абсолютній єдності, має бути негайно прибрано!",- йдеться у зверненні пані Тимошенко, яку оприлюднила її донька Євгенія Тимошенко після зустрічі з матір'ю у лікарні в Харкові, повідомляє агенція "Інтерфакс".

"Нам потрібен результат - Угода про асоціацію, а не процес партійних змагань", - зазначила екс-прем'єр.

У зверненні до учасників "євромайданів" у Києві, вона назвала роз'єднання на два майдани складністю, яку обов'язково слід подолати, і закликала демонстрантів створити єдину раду.

"Я прошу всіх створити єдину раду Євромайдану, в яку запросити представників всіх активних громадських і партійних команд" , - йдеться у зверненні Юлії Тимошенко.

Зараз на київській Європейській площі і Майдані Незалежності відбуваються дві паралельні безстрокові акції на підтримку євроінтеграції України. Учасники протесту на Майдані, який проходить без партійних прапорів і гасел, намагаються дистанціюватися від ототожнення з будь-якою політичною силою.