Прибічники привітали Юлію Тимошенко з днем народження

У середу ув'язнена екс-прем'єр Юлія Тимошенко, яку лікують у лікарні "Укрзалізниці" у Харкові, відзначає день народження.

"Ми всі сподівалися, що цей день вона зустріне не за ґратами. Однак, наші надії та очікування не справдилися. Ще не зараз…" - йдеться у привітанні на сайті Юлії Тимошенко.

"Тендітна жінка є більш мужньою та відданою Україні, на відміну від багатьох чоловіків-політиків. Навіть проблеми зі здоров'ям не стають для неї перешкодою, коли над справою її життя – євроінтеграцією – нависає загроза", - також написали прибічники екс-прем'єра.

Як повідомили на сайті "Батьківщини", до лікарні у Харкові прийшли депутати від партії та прихильники Юлії Тимошенко. Привітати її також приїхали донька Євгенія і захисник Сергій Власенко.

"Народний депутат Арсен Аваков наголосив, що вже третій рік соратники не можуть нормально привітати Юлію Тимошенко з днем народження та висловив сподівання, що скоро з'явиться можливість це зробити", - повідомили у "Батьківщині".

У понеділок Юлія Тимошенко оголосила безстрокове голодування, вимагаючи від президента Віктора Януковича підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом.