Суд заборонив мітинги на Майдані та біля органів влади

Окружний адміністративний суд Києва заборонив мітинги на Майдані Незалежності, Європейській площі, вулицях Банкова, Грушевського, Богомольця з 1 грудня 2013 до 7 січня 2014 року, повідомив "5 канал".

Таким чином, суд задовольнив позов Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Раніше прес-служба КМДА повідомила про позов до суду з проханням заборонити проведення масових акцій на Майдані Незалежності, Європейській площі, а також біля центральних органів влади з 1 грудня 2013 року до 7 січня 2014 року.

Водночас у КМДА зазначили, що не зверталися до суду з проханням обмежити проведення мирних масових акцій на інших вулицях і площах столиці, зокрема на території парку ім. Тараса Шевченка, Михайлівській та Софійській площах.

"Звернення до суду з проханням заборонити акції на Майдані Незалежності та Європейській площі пов'язано з необхідністю продовжити роботи з встановлення новорічної ялинки та підготовки до встановлення новорічно-різдвяного містечка", - йдеться у повідомленні. 1 грудня опозиція закликала громадян прийти в парк імені Шевченка на Національне віче, звідки протестувальники мали намір вирушити на Майдан Незалежності.