Донецька міська рада засудила дії силовиків, але не схвалила страйк

Депутати Донецької міської ради на позачерговій сесії прийняли звернення до мешканців міста у зв’язку із подіями в Києві.У документі засуджується застосування сили проти учасників Євромайдану.

"Людей, які вийшли на центральну площу Києва із метою висловити свою громадянську позицію, піддані неадекватним діям із боку правоохоронних органів. Ситуація в країні, яка пару днів тому була спокійною і передбачуваною, стала напруженою і продовжує дестабілізуватися. Вважаємо, що спеціальна слідча група за участі міліції і прокуратури повинна максимально швидко розібратися в ситуації, дати відповідь, хто і яке покарання повинен нести за скоєне", - зачитав із трибуни міський голова Олександр Лук’янченко.

Разом із тим, як повідомляє кореспондент ВВС Україна, депутати висловили стурбованість закликами опозиції до загальноукраїнського страйку. "Наслідком невиправданих дій може стати втрата тисяч робочих місць для мешканців міста", - йдеться у заяві.

Виступаючи на сесії, депутат міської ради, проректор Донецького національного університету Тетяна Мармазова оцінила події в Києві як державний переворот і закликала запровадити надзвичайний стан. Однак цю пропозицію головуючий не поставив на голосування.