У ФПУ заявили, що її голова попросив вигнати мітингувальників одноосібно

Будинок профспілок
Image caption Будинок профспілок у Києві

Президія Федерації профспілок України заявила, що голова ФПУ Юрій Кулик звернувся до прокуратури з вимогою звільнити приміщення Будинку профспілок у Києві від мітингувальників одноосібно.

"Такі дії голови ФПУ Кулика обурюють більшість членських організацій ФПУ і вважаються неприйнятними, такими, що підривають колегіальність та єдність, що є демократичною основою нашої діяльності. Принципову оцінку цьому буде надано Президією Федерації профспілок України найближчим часом", - йдеться у заяві організації.

Там також йдеться про те, що Федерація профспілок України раніше озвучила рішучий протест проти силового розгону мирного зібрання людей вночі 30 листопада на майдані Незалежності.

Раніше президія ФПУ вирішила тимчасово надати частину своїх приміщень для обігріву і медичної допомоги членам профспілок, які беруть участь в акції, додали у документі.

"Наполягаю, щоб працівники правоохоронних органів зайшли туди і звільнили це приміщення силоміць, я на це готовий", - заявив раніше Юрій Кулик у сюжеті телеканалу "1+1".

З 1 грудня у Будинку профспілок у Києві працює цілодобовий прес-центр Штабу національного спротиву, прес-центр для журналістів та Координаційний центр правового захисту.