"Українські отамани" перемогли Argentina Condors

Боксери "Українські отамани" у другому турі групового етапу змагань Всесвітньої серії боксу (WSB) перемогли Argentina Condors з розгромним рахунком 5:0.

Першими на ринг вийшли киргизький легіонер "Українських отаманів" Казат Усеналієв та аргентинець Крістіан Эдуардо Рода. Усеналієв виявився сильнішим за рішенням суддів/

У категорії до 60 кг. Павло Іщенко зійшовся з Брайаном Іваном Нуньєсом та мав повну перевагу, переміг за очками.

У бою у ваговій категорії до 69 кг. зустрілись Денис Лазарєв та Луїс Альберто Верон. Протягом чотирьох раундів попереду в рахунку був аргентинець, проте, в підсумку, роздільним рішенням суддів перемога була присуджена Лазарєву.

У четвертому бою вечора у ваговій категорії до 81 кг. зустрілись Олександр Ганзуля та Леандро Андрес Луна. Українець виграв за рішенням суддів усі п`ять рандів.

Нарешті, в п`ятому останньому бою вечора, в надважкій ваговій категорії (понад 91 кг.) зійшлись Єгор Плевако та Луіз Мігель Браво. Судді одностайним рішенням віддали перемогу українцю.

Таким чином, українці виграли другий матч поспіль (в першому турі "отамани" перемогли USA Knockouts - 3:2). Наступний домашній матч "Українські отамани" проведуть проти Italia Thunder 13 грудня у Броварах.

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів