У Януковича спростували приєднання України до Митного Cоюзу

Прес-служба президента Віктора Януковича спростовує обговорення ним із президентом Російської Федерації Володимиром Путіним приєднання України до Митного Союзу Єдиного економічного простору (Росія Білорусь, Казахстан).

"Ймовірне приєднання України до Митного Союзу під час зустрічі не обговорювалося. Жодних документів до підписання під час зустрічі не планувалося й не підписувалося", - повідомили у прес-службі глави держави.

Прес-служба зазначає, що під час зустрічі президентів 6 грудня сторони приділили увагу широкому спектру питань двостороннього співробітництва.

"Голови держав обговорили, зокрема, розвиток співробітництва в промисловості, високотехнологічних галузях і фінансово-кредитній сфері. Особливу увагу було приділено співробітництву України й Росії в енергетичному секторі", - повідомляє прес-служба.

Крім того, голови держав розглянули питання в контексті підготовки до засідання російсько-української міждержавної комісії.

Раніше редактор The Economist Едвард Лукас написав у Twitter, що Віктор Янукович у п'ятницю нібито підписав угоду з Росією, що передбачає вступ України до Митного Союзу.

Новини на цю ж тему