По меддопомогу з часу розгону Євромайдану звернулися 476 осіб - МОЗ

По медичну допомогу за період з 30 листопада і до сьогодні звернулися 476 учасників масових заходів, заявила міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова.

За словами міністра, всі звернення були пов`язані у зв`язку з участю в масових заходах 30 листопада і 1 грудня, повідомляє УНІАН.

"На сьогоднішній день госпіталізовані й перебувають на лікуванні 84 співробітники правоохоронних органів… Що стосується інших громадян - госпіталізовані й перебувають на стаціонарному лікуванні 53 людини", - повідомила пані Богатирьова під час брифінгу в Кабміні.

Крім того, за її словами, є звернення учасників протестів на Майдані до органів охорони здоров'я у зв'язку з "алкогольним сп'янінням, обмороженням ступнів".

"Є кілька людей, які хворі на цукровий діабет і не вчасно прийняли ліки, є люди з гіпертонічною хворобою. Звернень з силовими побоями, як це було в попередні дні, немає", - сказала міністр.

Раніше у КМДА повідомили, що після подій 11 грудня госпіталізовано 15 осіб, з них – 6 мітингувальників та 9 правоохоронців.