Ахметов закликав владу та опозицію сісти за стіл переговорів

Український бізнесмен Ринат Ахметов заявив, що Україна – демократична країна і закликав владу та опозицію сісти за стіл переговорів.

"У ці дні багато хто хоче знати моє особисте ставлення до подій. Моя позиція така: Україна і президент три з половиною роки йшли по європейській дорозі. І за цей час було дуже багато зроблено", – йдеться в його заяві про ситуацію в країні.

На думку олігарха, люди вийшли на Майдан, бо у Вільнюсі не була підписана Угода про асоціацію з Євросоюзом.

"Те, що мирні люди вийшли на мирні акції говорить про те, що Україна – вільна демократична країна. І з цієї дороги Україна не зверне. І це дуже здорово. Але те, що в ці дні постраждали люди, це – неприпустимо", – наголосив Ахметов.

Бізнесмен підкреслив, що у складний момент для країни варто мати зважений підхід.

"Я – за стіл переговорів. Щоб політики, влада, опозиція, моральні лідери країни сіли за стіл переговорів і прийняли те рішення, яким ми будемо пишатися. Повторюся, пишатися, а не соромитися", – заявив Ринат Ахметов.

11 грудня президент Віктор Янукович запросив "представників усіх політичних сил, святих отців, представників громадськості до загальнонаціонального діалогу". 12 грудня зустріч так і не відбулася.

Опозиція сказала, що погодиться на переговори лише після виконання низки вимог.