УДАР вважає, що звільнення Сівковича і Попова не досить

Партія УДАР Віталія Кличка вважає відсторонення від посад голови КМДА Олександра Попова і заступника голови РНБО Володимира Сівковича недостатньою реакцією влади на розгін акції на майдані Незалежності в Києві 30 листопада.

Про це йдеться у повідомленні партії.

УДАР підкреслює, що відсторонення Попова і Сівковича та обвинувачення керівників київської міліції свідчать, що мирний протест на Майдані починає приносити результати, і влада змушена йти на поступки людям.

"Але ці поступки - це поки що тільки перші необхідні, але недостатні кроки для відновлення справедливості. Президент Янукович, відсторонивши конкретних посадових осіб, опосередковано вказав на реальних організаторів злочину 30 листопада", - зазначає УДАР.

Партія підкреслює, що секретар РНБО Андрій Клюєв, прем'єр-міністр Микола Азаров і міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко також несуть свою міру відповідальності за події, оскільки або не були в курсі намірів своїх підлеглих і не перешкодили їм, а якщо не були в курсі - то недостатнім чином контролювали дії підлеглих, і не можуть залишатися на своїх посадах.