Тягнибок розповів про нагоду відправити Азарова на пенсію

Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок розповів, що опозиція спробує максимально ефективно використати парламент, засідання кого заплановане на вівторок, 17 грудня, і домогтися відставки прем’єр-міністра Миколи Азарова.

"Ситуація змінюється щогодини. Спробуємо максимально ефективно використати парламент. Буде треба - будемо блокувати. Буде ефективно провести відкрите засідання і ухвалити якісь рішення - так само будемо це робити", - сказав пан Тягнибок у коментарі ВВС Україна.

Відповідаючи на запитання кореспондента ВВС про те, що наступного разу проголосувати за недовіру уряду парламент зможе лише в лютому, Олег Тягнибок сказав: "Сам факт того, що назбираємо 226 підписів, буде досить символічним".

Політик також розповів про ще один варіант, який міг би використати президент Віктор Янукович.

"Саме у вівторок Азарову виповниться 65 років – це пенсійний вік. І, в принципі, для Януковича це може бути вихід: добровільна відставка Азарова, нібито не під тиском Майдану, а у зв’язку з досягненням пенсійного віку. Квіти вручать, торта вручать, поцілують три рази і відправлять у далеку путь".