ГПУ заперечує причетність Клюєва до розгону Євромайдану

Генеральна прокуратура заперечує причетність секретаря Ради національної безпеки й оборони Андрія Клюєва до розгону учасників мітингу за євроінтеграцію України 30 листопада в Києві, йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

У ньому зазначається, що Андрій Клюєв у понеділок з власної ініціативи прибув до слідчого управління Генпрокуратури , де його допитали.

"Слідством установлено, що секретар РНБО Андрій Клюєв не має ніякого відношення до подій, які відбулися в ніч із 29 на 30 листопада на Майдані Незалежності. Розслідування у цій справі триває", - сказав перший заступник генерального прокурора Віталій Білоус.

Він також зазначив, що повторний виклик на допит до ГПУ голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова пов'язаний з перевіркою ситуації з публікацією частини протоколів допитів.

За його словами, слідство встановило, що саме Попов сприяв поширенню матеріалів слідства.

Андрій Клюєв заперечує свою причетність до розгону учасників мітингу за євроінтеграцію України 30 листопада в Києві.

Генпрокуратура підозрює Олександра Попова, заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича й начальника ГУ МВС у Києві Валерія Коряка в перевищенні влади при розгоні акції на Майдані Незалежності в Києві 30 листопада.

Раніше в ЗМІ з'явилися нібито копії протоколів допитів Сівковича й Попова, у яких згадується ім'я Клюєва.