Ухвалення бюджету у четвер може бути незаконним - Тягнибок

Ухвалення державного бюджету на 2014 рік у четвер може бути незаконним - про це після короткого засідання Верховної Ради заявив лідер фракції "Свободи" у парламенті Олег Тягнибок.

Він уточнив, що порушення закону станеться, якщо документ ухвалять у таких самих умовах роботи парламенту, в яких відкривали засідання у вівторок вранці.

"Те, що вони витворяють з тими мікрофонами, з бажанням сходити в інші приміщення - це все є антизаконним, антиконституційним. І це визнавати ми не будемо", - сказав він.

Перед тим спікер Володимир Рибак оголосив, що проект держбюджету розглянуть за скороченою процедурою. Голова Верховної Ради виступав із гостьової ложі, оскільки опозиція заблокувала трибуну і президію.

Водночас лідер фракції УДАРу Віталій Кличко заявив, що опозиціонери готові розблокувати парламент для ухвалення бюджету, додавши при цьому: "Наші експерти кажуть, що бюджет не витримує абсолютно ніякої критики".

Своєю чергою голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що парламентська більшість готова розглядати бюджет 19 грудня навіть за умови блокування трибуни опозицією.