Ештон: досягнуті в Москві домовленості не завадять євроінтеграції Києва

Досягнуті в Москві домовленості між Україною і Росією не завадять подальшому просуванню Києва на шляху євроінтеграції, сказала верховний представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон.

На позачерговому засіданні комітету Європейського парламенту з питань закордонних справ пані Ештон заявила, що ЄС як і раніше готовий підписати угоду про асоціацію, як тільки Україна буде готова, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я сподіваюся, що Україна продовжить шлях, який, як запевнив мене Янукович , вона хоче продовжувати, і ми будемо продовжувати надсилати месиджі, що ми готові це зробити", - заявила представник ЄС.

Кетрін Ештон також розповіла, що під час двох зустрічей з президентом Януковичем у Києві він наголосив, що хоче підписати угоду про асоціацію.

Також, за словами верховного представника, президент України розповів про короткострокові економічні проблеми.

"Він також визнав, і ми з цим не сперечаємося, що йому потрібні хороші відносини з Росією. Це не "або"- "або". Це "і". Йому потрібні хороші відносини з Росією, ми хочемо сильних відносин з Росією, вони торгували з Росією, і це повинно продовжуватися", - сказала верховний представник.

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів