У Росії амністували кількох активістів з судна Arctic Sunrise

Слідчий комітет Росії видав постанови про припинення кримінальної справи у зв'язку з амністією декільком членам команди судна Arctic Sunrise, повідомив BBC юрист організації Greenpeace у Росії Михайло Крейндлін.

Скільки людей амністовані, в Greenpeace поки не говорять. Також не називають імена тих, хто отримав постанови про припинення кримінальної справи.

Юристи Greenpeace очікують, що амністія стосуватиметься всіх 30 заарештованих членів команди Arctic Sunrise, яких звинувачують у хуліганстві. За словами Михайла Крейндліна, процес закриття справ тільки почався.

Усіх 30 заарештованих відпустили під заставу в кінці листопада. Зараз всі іноземці-екологи, що перебували на судні, перебувають в Санкт-Петербурзі.

Судно міжнародної екологічної організації Greenpeace затримали в Печорському морі 19 вересня за спробу провести акцію протесту проти видобутку нафти на платформі "Прирозломна". Усіх членів багатонаціонального екіпажу, включно з трьома росіянами, арештували і пізніше перевели по етапу в Санкт-Петербург.

У Росії амністували кількох активістів Arctic Sunrise