Медведчук відповів мітингарям, які пом'яли йому паркан

Віктор Медведчук назвав учасників акції Автомайдан, які приїхали до його будинку під Києвом і пом'яли паркан, "вандалами".

"Лідери опозиції мають таке ж відношення до Майдану, як те, що вони роблять - до європейських цінностей. Об'єднавшись у групи вандалів, їздять в пошуках пам'ятників і парканів, які хочеться поламати і продемонструвати, що у вандалізмі нікому не поступляться", - написав Медведчук на своїй сторінці у Facebook.

"Ані залякати, ані зупинити мене не вийде .... Я і рух "Український вибір" будемо активно, всіма законними способами боротися за наші православно-слов'янські цінності, за дружбу і економічне співробітництво з Росією, за інтереси людей, яким чужий вандалізм, хаос, цинізм, безлади...", - заявив політик.

При цьому він додав: "Їм (опозиційним лідерам) хочеться воювати? Я воювати вмію. У нас достатньо сил і можливостей, щоб відстояти наші погляди і переконання".

29 грудня учасники Автомайдану завітали до будинку Віктора Медведчука та намагалися зламати паркан. Відламавши шматок зовнішнього покриття, вони написали на паркані "Палаци дітям!".

Протестувальники називали Медведчука "ляльководом", причетним до розгону Євромайдану.