УДАР: у сутичках на проспекті Перемоги постраждав Луценко

На проспекті Перемоги в Києві, де активісти Автомайдану блокували автобуси з бійцями "Беркута", у результаті сутичок є постраждалі, серед яких екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Про це повідомляє прес-служба партії "УДАР".

Учасники Автомайдану приїхали до Святошинського райуправління і не випускали бійців спецпідрозділу "Беркут" з автобуса в зв'язку з тим, що вони повинні дати пояснення щодо ситуації, коли бійці застосували силу проти мітингувальників біля Києво-Святошинського суду, який оголосив вирок трьом членам організації "Патріот України".

За словами депутата від партії УДАР Юрія Савчука, на проспект приїхали ще кілька машин з "Беркутом", і бійці почали бити людей.

"Беркут", який під'їхав, намагався прорватися до заблокованих людьми бійців і орудував дубинками. Є постраждалі. Серед них і Юрій Луценко, якого забрала "швидка", - сказав він.

Згодом, як повідомляє агенція "Інтерфакс", бійці "Беркуту", які перебували в автобусі, заблокованому автомайданівцями, зайшли в приміщення Святошинського райуправління міліції, виконавши вимоги активістів зняти маски.