Прокуратура почала провадження щодо перевищення "Беркутом" повноважень

Прокуратура Києва почала кримінальне провадження після повідомлень про застосування сили бійцями "Беркуту" біля Києво-Святошинського суду і про поранення екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

"За повідомленнями про застосування сили працівниками спецпідрозділу "Беркут" біля Києво-Святошинського суду, а також щодо отримання тілесних ушкоджень громадянином Ю.Луценко на проспекті Перемоги,109 прокуратурою Києва розпочато кримінальне провадження за статтею "Перевищення службових повноважень", - йдеться у заяві на офіційному сайті київської прокуратури.

У прокуратурі також наголосили, що офіційних заяв про побиття людей працівниками міліції до прокуратури поки що не надходило.

Водночас міліція почала кримінальне провадження і за фактом хуліганства з боку мітингувальників, незаконного втручання в діяльність суду та опору працівникам міліції.

За інформацією прес-служби партії "Свобода", спецпідрозділ "Беркут" застосував силу щодо мітингувальників у Києво-Святошинського суді, який оголосив вирок трьом членам організації "Патріот України".

Згодом активісти Автомайдану блокували автобуси з бійцями "Беркута" біля будівлі Святошинського РВВС. В результаті цих сутичок постраждав Юрій Луценко.