Качанівська колонія не дозволила Тимошенко поспілкуватися з пресою

Керівництво Качанівської колонії не бачить підстав і можливості задовольнити прохання екс-прем'єра України Юлії Тимошенко про допуск до неї представників ЗМІ, заявили у Державній пенітенціарній службі (ДПтС).

"Всі звернення засудженої Ю. Тимошенко про допуск до неї представників ЗМІ розглядаються керівництвом колонії. Задовольнити такі звернення немає ні підстав, ні можливості", - йдеться у повідомленні прес-служби ДПтС.

Як зазначили у відомстві, пані Тимошенко є засудженою особою, яка відбуває покарання у вигляді позбавлення волі "за вчинення тяжкого злочину", і перебуває не на території колонії, а у лікарні.

"На території лікарні – облаштований спеціальний охоронюваний блок для утримання засудженої, який ніяким чином не передбачає можливість проведення прес-конференції чи брифінгів" , - наголосила ДПтС.

Раніше на персональному сайті екс-прем'єра з'явилося повідомлення про те, що пані Тимошенко звернулася до адміністрації колонії з заявою надати їй можливості поспілкуватися з представниками ЗМІ.