"Батьківщина" пішла на конфлікт з Анатолієм Гриценком

Народні депутати від "Батьківщини" відмовилися проводити засідання фракції у присутності Анатолія Гриценка і зажадали, щоб він покинув засідання.

Про це повідомила прес-служба політсили.

"Присутні обурилися критичними висловлюваннями Гриценка на адресу Майдану та нарікали на його стійку нездатність до командної роботи та участь в інформаційних війнах проти власної фракції", - сказано в повідомленні.

Того дня лідер "Громадянської позиції" опублікував у Facebook пост, у якому розкритикував виступ Арсенія Яценюка на Народному вічі в неділю.

"З учорашнього Віче найбільше запам'ятали оголошений Яценюком ультиматум Януковичу і анонсований похід на Банкову 22 січня. Люди готові допомогти Арсенію Петровичу пробитися до кабінету Президента, аби змусити його виконувати "закон про амністію". Я не став їх розхолоджувати, але сам не впевнений, що Яценюк поведе колону на Банкову, як пообіцяв, через 10 днів. Хоча б тому, що 22 січня - свято, День Соборності, тож кабінет Януковича напевно буде пустим...", - написав Гриценко.

У відповідь на бойкот із боку "Батьківщини" Анатолій Гриценко заявив, що й надалі говоритиме все, що думає, про членів своєї фракції.

"Як і раніше, говоритиму колегам по опозиції правду, пропонуватиму рішення, які вважаю вірними й ефективними, спонукатиму до дій, замість імітації боротьби та загравання з владою. Як і раніше, робитиму це спочатку непублічно, очі-в-очі, а не слухатимуть - тоді говоритиму публічно, аби ви робили власні оцінки і висновки", - зазначив депутат, який обіймав пост міністра оборони під час президентства Віктора Ющенка.