МЗС: Україна відновить консультації з ЄС

У Міністерстві закордонних справ України очікують, що консультації з Європейським Союзом щодо підписання Угоди про асоціацію найближчим часом продовжаться.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив на брифінгу речник МЗС Євген Перебийніс.

Він нагадав, що відповідна домовленість була досягнута під час візиту до Брюсселя першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова.

Пан Перебийніс зазначив, що останнім часом консультації не проводилися через свята. Речник МЗС також учергове підтвердив, що європейська інтеграція залишається стратегічним пріоритетом України.

"Ми прагнемо підписати цю угоду якомога швидше, як тільки обидві сторони будуть готові до цього. Коли саме буде підписано угоду, я думаю, що це мають показати найближчі місяці, коли будуть відбуватися консультації і сторони зможуть обговорити свої позиції на переговорах", - сказав Перебийніс.

Комісар з питань розширення Євросоюзу Штефан Фюле раніше звинуватив українську владу у непослідовності щодо підписання Угоди.

"Слова й дії президента й уряду стосовно угоди про асоціацію розходяться усе глибше й глибше. Їхні аргументи не мають ніякого зв'язку з реальністю", - написав Штефан Фюле на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter після переговорів із Сергієм Арбузовим.