Парламентський комітет схвалив проект бюджету

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету рекомендував проект державного бюджету на 2014 рік для прийняття парламентом.

"Прийняли бюджет", - розповів агентству "Інтерфакс-Україна" народний депутат Юрій Михальчишин (фракція "Свобода") в середу ввечері.

При цьому він підкреслив, що члени комітету від опозиції за дане рішення на засіданні не голосували.

Засідання профільного комітету було призначено на 16.00 середи, однак відкрилося близько 22.00 і завершилося близько 23.30.

Член бюджетного комітету Олександр Чорноволенко припустив у коментарі УНІАН, що реально бюджет узгодили в кабінеті глави комітету Євгена Геллера без участі опозиції.

"Йде засідання у глави комітету, якесь закрите, таємне, без опозиційних депутатів, там гроші ділять, напевно. Ми вже дві години чекаємо. Гроші діляться в закритому режимі. А коли всі прийдуть, то за п'ять хвилин все проголосують, і на цьому все закінчиться", - сказав він перед засіданням.

"Так було і в минулому, і в позаминулому році - процедура, коли наперед все ділилося більшістю, а потім швидко стверджувалося без обговорення або з мінімальним обговоренням. Це типово для роботи Верховної ради після 2010 року", - додав він.

При цьому депутат зазначив, що до 2010 року над проектом держбюджету сиділи день і ніч, працювали місяцями і розглядали всі поправки.