Проросійські організації Криму вимагають від Януковича жорстких дій

Активна в Криму партія "Руська єдність" та проросійські козачі організації Криму виступали зі спільною заявою, в якій висловили готовність "силою відстоювати конституційний лад і громадський порядок, як в автономії, так і по всій Україні".

Підписанти закликали президента України Віктора Януковича "вжити щодо порушників громадського порядку найжорсткіші заходи, не зупиняючись і перед застосуванням сили".

"Керівництво країни не повинен бентежити і відвертий грубий шантаж з боку західних держав, погрози застосування з їхнього боку будь-яких санкцій", - йдеться у заяві.

Партія "Руська єдність" та козачі організації оголосили про повну мобілізацію своїх прихильників для створення народних дружин допомоги правоохоронним органам й пообіцяли встановити блокпости на в'їзді до Криму.

"Ми також вважаємо, що для виходу з політичної кризи, стабілізації суспільного та економічної ситуації в країні, Україні необхідно прискорити процес вступу до Митного союзу. Тільки так ми зможемо ефективно протистояти нашим внутрішнім і зовнішнім ворогам", - йдеться наприкінці заяви.