Опозиція хоче "посилити" переговорну групу по амністії

Фракція "Батькіщина" вирішила "посилити переговорну команду", яка зараз у Верховній Раді веде перемовини з приводу закону про амністію.

За словами депутатки Ксенії Ляпіної, до складу групи можуть увійти або Арсен Аваков, або Андрій Парубій, передає кореспондент ВВС Україна.

Пані Ляпіна назвала сильним перебільшенням слова спікера Володимира Рибака про те, що законопроект про амністію є майже узгодженим.

Вона сказала, що звільнення будівель органів державної влади і вулиці Грушевського, на яких наполягають представники влади, "ця межа компромісу занадто далека для нас".

Крім того вона заявила про відсутність гарантій виконання владою своєї частини домовленостей, нагадавши, що президент досі не підписав ухвалений напередодні закон про скасування скандальних законів 16 січня.

За її словами, фракція "Батьківщини" пропонує ставити на голосування законопроект про амністію, який передбачає безумовне звільнення затриманих раніше активістів.

"Не буде голосів, значить хай вони беруть на себе відповідальність", - заявила Ксенія Ляпіна.

Як передає кореспондент ВВС Україна, переговори тривають. Пані Ляпіна сподівається, що проект буде винесено на голосування сьогодні.

"Хай ми до 12 ночі тут будемо, але сьогодні", - сказала вона.