Суд звільнив від відповідальності 8 учасників заворушень у Києві

Восьмеро учасників масових заворушень, які відбулися в грудні 2013 року в Києві, звільнені від кримінальної відповідальності в рамках виконання ухваленого раніше закону про амністію. Про це повідомила керівник прес-служби прокуратури Києва Яна Соболевська.

"Шевченківський районний суд задовольнив 8 клопотань про звільнення від кримінальної відповідальності людей, підозрюваних або вже засуджених за злочини, пов'язані з акціями протесту в листопаді-грудні 2013 року" , - зазначила вона.

За словами пані Соболевскої, такі дії проводяться в рамках виконання ухваленого парламентом закону про декриміналізацію дій учасників мирних протестів, ухваленого 19 грудня 2013 року.

Яна Соболевская додала, що найближчим часом прокурори поставлять питання перед судами при застосуванні цього закону щодо всіх, хто підпадає під його дію.

Закон передбачає звільнення від відповідальності "осіб, які були учасниками акцій протесту та масових заходів… у період з 21 листопада 2013 року і до дня набрання чинності цим законом".