Туск: криза в Україні не повинна відохочувати ЄС

Політична криза в Україні і насильство останніх тижнів не повинні відвернути європейців від ще тіснішої співпраці з українським народом та його політичними елітами, заявив польський прем'єр Дональд Туск.

Як повідомляє агенція УНІАН, про це глава польського уряду сказав на спільному брифінгу з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем у Брюсселі.

"Треба, аби діалог між Україною та Європейським Союзом тривав і надалі. Щоб спільна співпраця України та Європи продовжувалась, щоб тривала робота над нашими спільними справами", - наголосив польський прем'єр.

"Політична криза та події останніх тижнів не повинні відвертати європейців від побудови спільного майбутнього (з Україною - ред). Навпаки, маємо зробити висновки і збільшити зусилля щодо спільної співпраці з українським народом та елітами України", - додав пан Туск.

Раніше прем’єр-міністри Польщі, Чехії, Словаччини й Угорщини висловили занепокоєння розвитком подій в Україні і закликали усі сторони протистояння "негайно припинити спіраль насильства".