УДАР: оголошення Булатова в розшук посилить конфлікт

Намагаючись зробити з Дмитра Булатова злочинця, влада провокує посилення напруженості в суспільстві, - таку заяву зробила партія "Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка".

"Міліція, продовжуючи переслідування активістів Майдану й Автомайдану, провокує новий виток ескалації конфлікту й зростання напруження в суспільстві, - сказано в заяві на веб-сайті партії. - Замість того, щоб шукати винних у зникненні й катуваннях одного з лідерів Автомайдану Дмитра Булатова, міліція намагається зробити злочинця з нього й обвинувачує в нібито організації масових безладів".

Лідер УДАРу Віталій Кличко зазначив, що звертався до генерального прокурора Віктора Пшонки з вимогою об'єктивно й всебічно розслідувати зникнення Булатова, однак, за його словами, правоохоронці протягом тижня не зробили жодних реальних кроків для пошуку зниклого активіста.

"Замість цього міліції вистачило кілька годин, для того щоб придумати обвинувачення для людини, що піддавалася жорстоким катуванням через свою активну громадянську позицію в боротьбі з режимом Януковича" , - вважає Кличко.

Лідер УДАРу закликав правоохоронців припинити переслідування активістів Євромайдану й Автомайдану.

У п'ятницю стало відомо, що міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук лідерів і організаторів автопробігів проти влади (Автомайдану) Сергія Кобу, Дмитра Булатова й Олексія Гриценка, які підозрюються в організації масових безладів.