Губернатор Івано-Франківщини назвав "підлістю" висловлену йому недовіру

Губернатор Івано-Франківщини Василь Чуднов назвав "підлістю" висловлену йому обласної радою недовіру.

Рішення про недовіру на засіданні 3 лютого підтримали 77 із 86 присутніх у залі депутатів. Однак спершу молодики в масках вивели із зали першого заступника голови ОДА Ігоря Зварича та двох депутатів Богдана Гдичинського і Ігоря Луканя, заявивши, що членам Партії регіонів у сесійній залі не місце.

За висловлення недовіри голові ОДА голосували таємно, проте більшість депутатів своє рішення не приховували у кабінку для голосування не заходили, і бюлетень не згортали. Рішення про недовіру - без коректур та обговорень - підписав голова облради Василь Скрипничук.

Негайно підписане та завізоване рішення про недовіру голові облдержадміністрації мають надіслати президенту України для розгляду.

Через кілька годин на рішення депутатів відреагував сам голова ОДА Василь Чуднов. У своїй заяві він твердить, що на сесійному засіданні обласної ради відбулося залякування, погрози і відвертий терор, які топчуть демократію і народовладдя в області.

"Про яку європейську Україну може йти мова, коли бойовики у масках чинять терор просто у сесійній залі, а владу в облраді фактично узурпував голова фракції ВО "Свобода?", - наголошує пан Чуднов.

Також голосування у Івано-Франківській обласній раді за недовіру голові обласної державної адміністрації Василь Чуднов назвав верхом цинізму і підлості.