Верховна Рада: засідання щодо зміни Конституції у понеділок не буде

Засідання робочої групи уповноважених представників депутатських фракцій щодо напрацювання узгодженого законопроекту про внесення змін до Конституції у понеділок не буде - про це повідомили у прес-службі Верховної Ради.

"Засідання не відбудеться з огляду на розбіжність позицій фракцій "УДАР" і "Батьківщина" щодо внесення змін до Основного закону", - йдеться в повідомленні.

Через це "у робочої групи нині немає предмету розгляду", додали у прес-службі. Коли пропозиції надійдуть, представникам фракцій повідомлять про час засідання робочої групи.

Водночас депутат від "Батьківщини" Павло Петренко заявив, що засідання скасували у зв'язку з небажанням фракції Партії регіонів вносити свої зміни до Конституції і готовністю розглядати лише єдиний узгоджений опозицією варіант.

Він також підтвердив розбіжності між опозиційними фракціями щодо тексту Конституції: "УДАР оприлюднив свої пропозиції, які дійсно відрізняються від узгодженого фракціями "Батьківщина" і "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" варіанту".

За його словами, у пропозиціях представників партії УДАР повноваження президента значно посилені порівняно з варіантом двох інших опозиційних сил, передали "Українські новини".

"Ми пропонуємо зберегти йому (Президентові. - Ред.) повноваження і брати участь у формуванні різних органів, Конституційного суду, ради Нацбанку. "УДАР" пропонує також зберегти за головою держави право припиняти дії актів уряду", - заявив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" депутат від партії УДАР Ростислав Павленко.

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів