Щоденник Олімпіади: біатлон, фристайл, шорт-трек

Станом на 19.00 сьомого дня зимових Олімпійських ігор було розіграно п'ять комплектів нагород із шести.

В індивідуальній гонці серед біатлоністів-чоловіків (20 км) переміг француз Мартен Фуркад - він поїде на батьківщину із золотом.

У лижних перегонах класичним стилем серед жінок на дистанцію 10 км найпрудкішою виявилася Юстіна Ковальчик із Польщі.

Одразу два золота поклали в скарбничку своєї країни китайські ковзанярки: у змаганні зі швидкісного бігу на ковзанях (1000 м) серед жінок перемогла спортсменка Хон Чжан, а із шорт-треку (500 м) - Цзяжоу Лі.

Завдяки цьому Китай одразу піднявся в медальному заліку на восьму сходинку і дихає в потилицю Росії (7 місце).

У змаганнях зі слоупстайту всі три медалі зібрали представники Сполучений Штатів Америки.

Пізніше очікуються також результати із санного спорту.

Ще одна драматична подія сьомого дня - російський фігурист Євген Плющенко через травму припинив участь у чоловічому одиночному змаганні на Олімпіаді в російському Сочі.

Про це стало відомо після його розминки перед його виступом у короткій програмі, коли замінити фігуриста було вже пізно.

Україна зараз посідає 22 місце в загальному рейтингу з однією бронзовою медаллю, здобутою біатлоністкою Вітою Семеренко.

За кількістю нагород, як і вранці, лідирують Німеччина, Канада і Норвегія.