Адвоката Дзиндзі катували - захист

Захисник арештованого адвоката Віктора Смалія Аліса Дорога заявила, що правоохоронці катували її підзахисного, а матеріали кримінального провадження сфальсифіковані.

"Після того, як нам було надано для ознайомлення матеріали кримінального провадження, ми побачили, що це загальна фальсифікація, що свідки дають неправдиві показання, що потерпілий також подає неправдиву інформацію...", - повідомила адвокат.

Віктора Смалія звинувачують у нападі на суддю під час судового засідання з обрання запобіжного заходу його підзахисному – активістові "Дорожнього контролю" Андрієві Дзиндзі.

За словами Аліси Дорогої, на відеозаписах видно, що її клієнт взагалі не торкався судді.

"Після того як його було побито й затримано, його помістили з пакетом на голові у наручниках у якесь приміщення... І десь близько години він лежав у такому вигляді обличчям в підлогу і в принципі вже почав задихатися", - повідомила вона.

Незважаючи на те, що Віктор Смалій має сімох адвокатів, усі слідчі дії проводять без їхньої присутності, додала Алісі Дорога.

Надати правову допомогу арештованому після отримання матеріалів про катування у четвер пообіцяла Національна асоціація адвокатів України.