Тягнибок закликав українців боротися рішучіше

Виступаючи перед учасниками 11-го Народного віча, лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок закликав українців не припиняти боротьбу, а зробити її ще рішучішою.

"Україна обов’язково переможе. І наша боротьба має не припинятися, вона має, навпаки, стати більш рішучою. Пам'ятаймо, товариство, ми не тільки маємо наносити удари проти тирана, а мусимо розуміти, що диктатура впаде, тиранія впаде, якщо ми розхитаємо і наноситимемо удари проти тих гвинтиків, які підтримують цього тирана", - цитує Олега Тягнибока агентство УНІАН.

Серед найближчих завдань активістів Євромайдану, на думку лідера "Свободи", має стати мирний наступ у вівторок, 18 лютого, до Верховної Ради, щоб допомогти опозиції переконати інших народних депутатів проголосувати за повернення до Конституції 2004 року.

Заклик повернути дію Конституції 2004 року в Дніпропетровську виголосив сьогодні лідер партії "УДАР" Віталій Кличко. В разі відмови влади повернути "конституційний компроміс" 2004 року Кличко закликав і далі домагатися відставки президента Януковича і проведення дострокових президентських виборів.

Олег Тягнибок, виборці політичної сили якого зосереджені переважно в західних областях України, заявив також про формування "агітаційних бригад для роз’яснювальної роботи з населенням східних регіонів України".