У Львові загинули двоє бійців "Беркуту"

Тіла двох бійців міліцейського спецпідрозділу "Беркут" виявили рятувальники під час ліквідації пожежі в будівлі на території батальйону спеціального призначення міліції "Беркут" у Львові.

Як повідомили ВВС Україна у відділі зв’язків з громадськістю ГУМВС у Львівській області, у цьому приміщенні близько 18:30 в четвер пролунав вибух, а відтак почалася пожежа. Зараз міліція проводить розслідування цього інциденту.

Це вже другий за останні дні випадок пожежі на території підрозділів МВС у Львові. У ніч на 20 лютого загасили пожежу, що спалахнула на складі боєприпасів частини внутрішніх військ. Як твердять рятувальники, вогонь перекинувся з інших будівель, що їх підпалили в ніч на 19 лютого учасники акцій протесту у Львові, які блокували виїзд бійців ВВ з території частини.

Тієї ж ночі у Львові взяли штурмом головне управління міліції та кілька райвідділів, де також не обійшлося без пожеж – учасники штурмів викидали з вікон та палили документи, меблі та оргтехніку. Крім того, з райвідділів викрали майже 1200 одиниць вогнепальної зброї, щоправда, станом на 20 лютого половину цієї зброї міліція вже вилучила назад.

Місцева влада вважає, що в цих акціях брали участь групи провокаторів. Колишній начальник обласної міліції Василь Пісний розповів, що за його інформацією до Львова приїхала група "тітушок" з Харкова і що саме вони були ініціаторами трощення будівель міліції, прокуратури та СБУ.

Щоби забезпечити порядок у місті, створено міську самооборону, учасники якої разом з міліціонерами патрулюють місто увечері та вночі.