США закликають Україну розпочати переговори з МВФ

Міністр фінансів США Джек Лью закликав Україну якомога швидше розпочати переговори із Міжнародним валютним фондом щодо фінасової допомоги, щойно буде сформований новий уряд.

Пан Лью розмовляв з одним із лідерів української опозиції, колишнім міністром фінансів Арсенієм Яценюком.

Джек Лью щойно повернувся у Вашингтон із зустрічі міністрів фінансів країн Великої двадцятки, де, як сказав представник американського міністерства фінансів агенції Рейтер, пакет допомоги Україні на основі МВФ отримав значну підтримку учасників.

Сполучені Штати разом з Європою та іншими країнами світової спільноти можуть надати додаткові кошти програмі МВФ, щоб послабити вплив реформ на малозабезпечених українців, сказав чиновник.

Джек Лью в кулуарах зустрічі Великої двадцятки обговорив кризу в Україні зі своїм російським колегою Антоном Силуановим.

У неділю виконувач обов'язків президента України Олександр Турчинов наголосив, що пріоритетом України є повернення до курсу на євроінтеграцію, в той сам час відзначивши важливість зв'язків з Росією.

В своєму відеозверненні в перший день на посаді пан Турчинов також сказав, що ситуація в українській економіці є дуже складною.

Новини на цю ж тему