Горить будинок, який може належати Петру Симоненку

Будинок у селищі Горенка Київської області, який, як вважають, належить лідерові КПУ Петру Симоненку, підпалили невідомі.

Як передало агентство УНІАН, на місці події працює пожежна бригада.

Перед тим у понеділок Петро Симоненко заявляв, що невідомі штурмували дім, але нічого не знайшли там. Водночас лідер комуністів ухилився від відповіді на запитання, чи належить йому той будинок: "Яка різниця, кому він належить, якщо є, що показувати, то показуйте тоді, але від того, що нічого показувати, вирішили підірвати будинок".

За його словами, невідомі побили людину, яка була у будинку, і занесли туди ящики, "на перше враження, з "коктейлями Молотова".

Раніше у КПУ заявляли, що група невідомих, які представилися "бійцями Самооборони Майдану", напала на будинок, який, як вони вважають, належить лідеру Компартії України Петру Симоненку.

Окрім того, лідер комуністів підтвердив виданню ZN.UA інформацію про те, що невідомі люди взяли штурмом дім його сина у селищі Гостомель Київської області.

"Я вже багато разів говорив - це будинок мого сина. 10 років на болоті стояла коробка, і він її потихеньку добудовував", - заявив пан Симоненко. За його словами, "на цю хвилину з членів сім'ї ніхто не постраждав".

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів