Прокуратура відмовляється від обвинувачення Тимошенко у справі ЄЕСУ

Як повідомляє кореспондент ВВС Україна у Харкові, де розпочалося чергове засідання у справі щодо корпорації "Єдині енергетичні системи України", прокуратура відмовляється від обвинувачення на адресу екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Засідання розпочалося, як і планували, близько 10:00. В ньому беруть участь двоє прокурорів замість чотирьох, як раніше.

Від сторони захисту присутній тільки Олександр Плахотнюк.

Юлії Тимошенко на засіданні немає, але від неї було передане клопотання про те, що вона перебуває на медичному обстеженні і просить проводити засідання без неї.

Прокурор Людмила Петровська оголосила постанову про відмову від звинувачення.

"Зібрані у справі докази у сукупності не підтверджують звинувачення ..... Вважаю за необхідне відмовитися від звинувачення", - заявила пані Петровська.

Адвокат Плахотнюк, своєю чергою, сказав: "Два роки наша позиція - незмінна. Єдине законне рішення - закрити кримінальну справу за відсутності складу злочину".

Після цього суддя пішов у нарадчу кімнату і за 40 хвилин обіцяє оголосити про своє рішення.

В рамках цієї справи пані Тимошенко, яка раніше керувала ЄЕСУ, звинувачують у фінансових махінаціях. Розгляд справи по суті так і не розпочався, оскільки на жодному засіданні Юлії Тимошенко не було.