Луганську облраду блокують

Будівлю луганської облради блокували близько п’яти сотень людей з російськими прапорами, які скандували "Росія", повідомляє кореспондент ВВС з Луганська.

Сьогодні луганська облрада облрада підтримала референдум з питання федеративного устрою України та залишили за собою право звернутися за допомогою до Росії в разі необхідності.

Але це рішення не задовольнило учасників акції біля облради. Вони увірвалися у двір адмінбудівлі, випустили повітря із шин автівок, що знаходились там. Та повісили на будівлі облради російський прапор.

Одночасно учасники акції заблокували всі виходи з приміщення та висунули вимогу депутатам - прийняти рішення про недовіру діючій київській владі. Після цього облрада поновила сесію та прийняла рішення про те, що визнають нелегітимним рішення Верховної ради України про повернення до конституції 2004 року. Після цього депутатам дозволили вийти із залу засідань, але блокування будівлі продовжили.

У блокуванні облради найбільш активну участь брали бійці так званого загону самооборони "Луганська гвардія", який очолює лідер обласного осередку ПСПУ Олександр Харитонов. Цей загін був створений приблизно два тижні тому, нібито задля захисту облради та інших адміністративних будівель Луганська.

Завтра у Луганську мають представити нового голову облдержадміністрації. Представники "Луганської гвардії" заявили, що не допустять його до робочого кабінету та заблокують ОДА, яка знаходиться в одній будівлі із облрадою.