Українські моряки звинуватили Путіна у брехні

Військові моряки Українського флоту відповіли на заяву Володимира Путіна про те, що військові об'єкти в Криму блокує "самооборона Криму", а не російські військові.

"Ми люди військові і, як відомо, нам притаманна особливість говорити і діяти прямо... - ідеться у зверненні. - Виходячи з цього, ми вважаємо себе правомочними звинуватити Президента Російської Федерації у відвертій брехні, яка стосується безпосередньої участі Збройних Сил Російської Федераціїу подіях, які ... відбуваються на території АРК та міста Севастополь".

Українські моряки заявляють, що військові кораблі "Тернопіль" і "Славутич" у Севастополькій бухті зараз блокують бойові кораблі Чорноморського флоту Росії.

На кожному із російських суден перебувають підрозділи морської піхоти, кількістю до одного взводу, озброєні автоматичною зброєю і у відповідній екіпіровці, ідеться у зверненні.

"Пам'ятаючи зауваження пана Путіна В. В. про те, що подібну форму одягу та спорядження можна придбати в будь-якому магазині, користуючись нагодою, хотілося би поцікавитися ... де в порушення законодавства України можна купити автоматичну зброю, бойові пістолети і гранатомети", - запитують моряки.