Над автобатом біля Бахчисараю вивісили прапор РФ

Над автомобільним батальйоном Військово-морського флоту України в Бахчисараї тепер російський триколор.

Як повідомив начальник Кримського медіа-центру міністерства оборони України Владислав Селезньов, у понеділок разом з групою озброєних представників так званої самооборони Криму на територію автобату прибув і зниклий напередодні командир цього батальйону Володимир Садовников.

"Представники самооборони Криму, здійснивши кілька пострілів у повітря, увірвалися на територію автобату. Вишикувавши особовий склад ввіреної йому частини, Садовников заявив:"Хто зі мною - крок уперед". Зі строю вийшло ряд військовослужбовців частини. У строю залишилися всі офіцери і контрактники, які призвані з регіонів України. Після цього Садовников заявив, що ті, хто не з ним, можуть залишити територію військової частини. Після чого на плацу частини був спущений прапор ВМС України, його місце зайняв прапор РФ", - написав Селезньов на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"На цю годину на флагштоках частини два прапора: України і Росії. Зараз Садовников і військовослужбовці, що приєдналися до нього, завантажують в техніку пальне, радіостанції, інше військове майно для вивезення за межі частини. Станом на 17.30 вже заводиться техніка", - написав пан Селезньов.