Турчинов: військового втручання України в Криму не буде

Виконувач обов'язків президента України Олександр Турчинов сказав, що військового втручання Збройних сил України в Криму не буде, щоб не наражати на небезпеку східні області.

В ексклюзивному інтерв'ю агенції Франс прес він також назвав запланований на неділю референдум в Криму щодо приєднання до Росії "обманом", результати якого будуть сфальсифіковані в Москві.

"Ми не можемо розпочати військову операцію в Криму, оскільки в небезпеці опиниться східний кордон, і Україну неможливо буде захистити", - сказав Турчинов.

"Те, що вони називають референдумом, відбудеться не в Криму, а в кабінетах у Кремлі. Російські війська не проводитимуть референдум, вони просто сфальсифікують його результати", - додав Олександр Турчинов.

"Це обман, і більшість мешканців Криму бойкотуватиме цю провокацію", - сказав в.о. президента України, з яким відмовляються співпрацювати Росія. Кремль вважає, що президент Янукович був усунений незаконно минулого місяця, а нова влада прийшла в результаті державного перевороту.

Пан Турчинов також сказав, що Росія відмовляється знайти дипломатичне врегулювання кризи в Криму, відмовляючись від будь-яких контактів як на рівні міністерств закордонних справ, так і на найвищому урядові рівні.

Новини на цю ж тему