МЗС назвало події у Донецьку спланованою провокацією

Міністерство закордонних справ обурене заявою російських колег про трагедію у Донецьку - про це повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

Він також заявив, що українська сторона вважає події, які сталися напередодні у центрі Донецька, спланованою провокацією.

Пан Перебийніс запевнив, що українська влада зробить усе можливе, аби ті злочини розслідували, і нагадав, що стриману й миролюбну позицію України в умовах прямої військової агресії Росії визнало світове співтовариство.

"У цьому контексті вражає своїм цинізмом і безвідповідальністю сьогоднішня заява МЗС Росії, у якій російська сторона грубим способом намагається перекласти відповідальність за трагедію на українську владу", - заявив представник міністерства.

Євген Перебийніс додав, що провокація була спланованою і має прямий зв'язок із цілеспрямованими деструктивними діями окремих громадян Росії.

Напередодні після завершення акцій протесту у центрі Донецька сталися бійки, в ході яких від ножового поранення загинув 22-річний житель міста.

В МЗС Росії після того заявили, що київська влада не контролює ситуацію, і Росія залишає за собою право взяти "співвітчизників" під захист.