Шойгу каже, що на бік Росії вже перейшли 72 українські військові частини

72 військові частини української армії ухвалили рішення перейти до Збройних сил Росії - про це заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

За його словами, над тими частина підняли російські прапори, і все це відбувається на абсолютно добровільній основі.

"Ми пропонуємо, власне, три напрями подальшого життя особового складу цих частин. Перше – якщо є бажання служити в армії Росії, ми, природно, пропонуємо місце служби. Якщо у людини немає бажання продовжувати службу в армії Росії, але залишитися в Криму, то така можливість теж є. І, нарешті, третє – якщо людина хоче продовжувати службу в армії України, їй також надаються всі можливості, вона вільно може виїхати з Криму для продовження служби в інших регіонах, в частинах армії України", - сказав міністр в ході наради з постійними членами Ради Безпеки за участю президента Володимира Путіна.

Він наголосив, що командування військ берегової оборони вирішило продовжити службу в українській армії та виїхати з території Криму: "Їм надано транспорт для сім'ї, для речей, для того, щоб вони могли благополучно перебратися на територію України".

У п'ятницю моряки з українського тральщика "Черкаси", який перебуває на озері Донузлав у Криму, заявили, що їх не влаштовує жоден із доступних для них варіантів подальших дій.

Раніше у міністерстві оборони України спростовували інформацію про перехід українських військових на бік невизнаного владою у Києві кримського уряду.